Історія випробувальної лабораторії "Екохімсерт"

Лабораторія "Екохімсерт"

Державне підприємство «Сертифікаційний центр продукції та послуг»

(ДП СЦ “Галсерт”)

   На ринку послуг України Державне підприємство «Сертифікаційний центр продукції та послуг» (ДП СЦ “Галсерт”) розпочало своє існування з 06 листопада 1998 року. 
  До складу Центру входить  2 структурні одиниці: орган сертифікації (ОС) і випробувальна лабораторія «Екохімсерт» (ВЛ).

 

Випробувальна лабораторія “ЕКОХІМСЕРТ”

  ВЛ акредитована Національним агентством з акредитації України (НААУ) на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 “Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій” (Атестат про акредитацію № 2Н763, дійсний до 05 липня 2018 р.) у сфері випробувань речовин поверхнево-активних, мила, засобів мийних та чистильних, засобів для догляду господарсько-побутових, парфумів та косметичних засобів за показниками якості та безпеки.

Випробувальна лабораторія також проводить роботи з незалежної оцінки споживчих властивостей нових розроблених товарів побутової хімії та мийних засобів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Організація та якість проведення випробувальних робіт забезпечується функціонуванням системи управління в ВЛ, яка розроблена у відповідності до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006.

Лабораторія бере активну участь у проведенні міжлабораторних порівняльних випробувань зазначеної продукції.

Спеціалісти лабораторії мають високий рівень кваліфікації і тривалий досвіт роботи в області випробувань товарів побутової хімії, косметики та іншої продукції згідно сфери акредитації.

 Замовниками випробувальної лабораторії виступають підприємства та організації різних форм власності різних областей України, серед яких варто відзначити: ТзОВ «Юнілівер Україна», ТзОВ «ДезоМарк», ТзОВ “Венол Україна”, ТзОВ “ІНТЕРФІЛ”, ТзОВ «Лінкс лабораторії», ТзОВ «Ядро», ТзОВ «Вікі», ТзОВ «Голд Дроп», ТзОВ «Світ хімії» та інші, а також органи сертифікації ДП «Львівстандартметрологія», ДП «Вінницястандартметрологія», ДП «Закарпаттястандартметрологія», ДП «Івано-Франківськстандартметрологія», ДП «Хмельницькийстандартметрологія» та інші.

 

Орган з сертифікації

  Орган з сертифікації призначений та уповноважений в Системі УкрСЕПРО наказом Держспоживстандару від 06.05.09р. за № 182 на проведення робіт з сертифікації вітчизняної та імпортної продукції (Свідоцтво про призначення № UA.P.046, свідоцтво про уповноваження № UA.PN.046 від 06 травня 2009 року). ОС має сертифіковану систему управління якістю (Сертифікат № UA 2.022.01488).

ДП "Сертифікаційний центр продукції та послуг" (СЦ "Галсерт"), як орган з оцінки відповідності призначений на право проведення робіт по Технічному регламенту "Мийні засоби".
 Орган із сертифікації надає послуги з проведення сертифікаційних робіт для наступних видів продукції:

  • Добрива мінеральні, пестициди та продукція хімічна;
  • Мило, парфуми та засоби по догляду особистої гігієни;
  • Лакофарбова продукція та допоміжні матеріали;
  • Посуд, тара скляна.

          http://galsert.lviv.ua

Реєстр декларацій
Реєстр декларацій СЦ Галсерт.xls
Microsoft Excel таблица 35.0 KB